7 Gün 24 Saat Hızlı Kurye Hizmeti

Günümüzde genel olarak kargo şirketleri her ne kadar tüm illerde hizmetlerini sunsa da, maalesef İstanbul içerisinde kargo şirketlerine pek çok güvenilmemektedir. Sonuç olarak trafiğin yoğun olduğu bu bölgede araçlı kargo şirketleri pek fazla tercih edilmiyor öyle değil mi? Bu durumda alınması gereken hizmetler arasında; hızlı moto kurye, motorlu kurye hizmetleri yer alıyor.kurye hizmeti almak, kurye kullanımı

Hizmetlerimizin avantajları nelerdir?

Örnek olarak; Bizim Online Kurye firması olarak bilinen firmamız dahilinde bir belge, evrak ya da dosya göndermek istiyorsunuz. Biliyorsunuz ki bu teslimatlar İstanbul içerisinde teslimatının saatler alması mümkün olmaktadır. Böylelikle tercih ettiğiniz; hızlı kurye hizmetleri ile kuryeler trafiğe takılmadan direkt olarak teslimatı gerçekleştirmektedir. Firma elemanlarımız trafik, güvenlik, taşıma ve diğer konularda tecrübelere sahip olmasından dolayı, daha sağlıklı taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Böylelikle de istediğiniz evraklar, istediğiniz saatlerde belirtilen noktalara teslimatı gerçekleştirebilecektir.

Ağır paketler de gönderebilir miyim?

Genel olarak müşterilerimizin soruları arasında bu soru bulunmaktadır. Elbette ki yine sizlere; moto kurye İstanbul gibi konularda hizmet veren firmamız dahilinde ağır paketlerin de gönderimlerini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu konuda arabalı kuryelerimizden destek almanız gerekiyor. Eğer ki ürün çok büyük ebatlara sahip değil ve ağırlığı motor ile tanışabilecek değerlerde ise yine daha hızlı teslimatlar bizler dahilinde müşterilerimize sunulacaktır.

Hizmet bölgeleri neresi?

Müşterilerimize sunmakta olduğumuz; acil moto kurye hizmetlerin, İstanbul ile sınırlandırıldığını bilmenizi isteriz. Henüz hızlı Kurye İstanbul ile sınırlı olurken, komşu iller olan Kocaeli ve Yalova bölgelerine de bazı kargoların gönderimi gerçekleştirilebiliyor. Bu konuda en doğru ve detaylı bilgi sizlere firma yetkililerimiz tarafından verilecek olup; isterseniz web adresimiz üzerinde yer alan iletişim kategorisinden bilgi alarak, isterseniz de direkt olarak;  +90 (212) xxx xx xx numaramızdan bizlere ulaşarak yardım alabilirsiniz. Yine fiyatlandırma ve üyelik konusunda da yetkililerimize sorularınızı iletebilirsiniz. Hizmet bölgeleri hakkında bilgilere daha detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*