Bağcılar Sürücü Kursu Fiyatları Özel Ders

Ülkemizde geçtiğimiz yıldan itibaren hayata geçirilen yeni yönetmelikler çerçevesinde ehliyet almak hiç olmadığı kadar zor bir hâl almıştır. Gerek stajyer sürücülük süresi gerekse direksiyon sınavının bir hayli zorlaştırılması neticesinde herhangi bir tipte ehliyet sahibi olmak için gerçekten iyi bir teorik ve pratik bilgiye sahip olmak gerekmektedir. Bu noktada bağcılar sürücü kursu fiyatları özel ders ya da teorik eğitim için değişiklik göstermektedir.bağcılar sürücü kursu, sürücü kursu bağcılar, sürücü kursu özel ders

Direksiyon sınavının zorluğu

Eskiden düz bir yolda kısa mesafelerde araç kullanırken alınabilen ehliyet artık neredeyse yarım saate varan sürelerde araç kullanmayı ve bu süreçte ışıklarda durmayı, kavşakları geçmeyi, yokuşta aracı geriye kaçırmadan kalkış yapmayı ve iki araç arasında düzgün bir şekilde park edebilmeyi içermektedir. Sonuç itibariyle oldukça kaliteli ve yetenekli sürücüleri ortaya çıkaran bu sınavı tek seferde geçmek oldukça zor olduğundan yoğun talep üzerine özel dersler verilmektedir. Kişinin eksiğinin olduğunu düşündüğü noktalarda verilen derslerde bu eksiklikler kapatılarak ehliyet sınavının direksiyon ayağının tek seferde geçilmesi amaçlanmaktadır.

Stajyer sürücülük

Direksiyon sınavını vermesine karşın hala yoğun bir trafiğe çıkma konusunda kararsızlık yaşayan kişiler için verilen özel dersler, stajyer sürücülük döneminde tanınan 75 ceza puanının dolmasını engellemektedir. 75 ceza puanı dolduğunda ehliyeti elinden alınan ve tüm sınavlara yeniden girmesi gereken kişilerden biri olmak istemiyorsanız siz de özel ders alabilir ve bağcılar sürücü kursu fiyatları özel ders ya da teorik ders için ne kadardır öğrenebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*