Bosch Pover4All Akü

Ev içindeki ve bahçedeki çalışmalar için tüm Bosch cihazları ailesine göre Lityum İyon teknolojili bir akü sistemidir. Tek bir güçlü 18 volt akü ile en yüksek performansı elde edebilirsiniz ve yeni sistem tüm akülü cihazlar için idealdir. Örneğin, Delme ve vidalama makinesi, darbeli delme ve vidalama makinesi, kırıcı – delici, dekupaj testeresi, zımpara, lamba ve kenar kesme makinesi ile çit kesme makinesi idealdir.bosch akü, akülü aletler, el aletleri için akü

Bunun kullanıcı için anlamı şudur: En yüksek düzeyde performans ve mutlak esneklik. Çünkü cihazlara ve akülere yönelik çok fonksiyonlu kombinasyon imkanları ile ev içindeki ve bahçedeki çalışmalara tam olarak hakim olunur. Ve en iyi tarafı ise tek bir akü ve şarj cihazı ile birçok aleti kullanabilir dolayısı ile para tasarrufu yapılabilir.

İstediğinizi Rahatlıkla Yapın

Önce rafı vidalamayı mı yoksa çitleri kesmeyi mi planlıyorsunuz? Önerimiz: Canınız ne istiyorsa, onu yapın! 18 volt aküyü istediğiniz cihaza takın ve çalışmaya başlayın. Çalışmanızı bitirdiğiniz zaman, aküyü çıkartın, rahatça bir sonraki cihaza yerleştirin ve çalışmanıza kaldığınız yerden devam edin. Fark edeceksiniz ki Bosch teknisyenleri amatör kullanıcılar ve bahçe dostları için çalışmaları önemli düzeyde rahatlatmıştır. Delme, kesme ve ya çit kesme uygulamalarının söz konusu olması fark etmez. Ferahlayın ve yeni Bosch 18 volt cihazlarının dünyasının keyfini çıkarın.

Gereksiz akülerden ve şarj cihazlarından artık kurtulun

Artık birbirine uymayan ve gereksiz maliyete ve yer işgaline sebep olan akülerin ve şarj cihazlarının devri bitmiştir. Çünkü yeni Bosch 18 volt ailesinde bunların hepsi için tek bir akü vardır. Ve bunun anlamı da şudur; tüm cihazlar için tek bir akü ve şarj aleti! Bir delme ve vidalama makinesi, akü ve şarj aleti seti ile çalışmaya başlayın ve bu seti arzunuz doğrultusunda diğer cihazlar ile genişletin ve bunları ilave akü ve şarj aletine gerek kalmadan yapın. Bu işlemler esnasında önemli düzeyde maliyetten tasarruf etmiş olursunuz. Bu arada bu alet ailesinin üyelerini Power4All logosundan tanıyabilir ve satın alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*