Çillerden Kurtulmak İçin Doğal Yollar

Çiller, doğuştan ve ya sonradan oluşan ciltteki küçük renk değişikliklerine denmektedir. Çiller doğal yolla nasıl yok edilir sorusuna sizin için ayrıntılı bir cevap oluşturduk ve çillerden kurtulmak için tarifleri deneyerek farkı görebilirsiniz.

Maydanoz suyu çilleri yok etmektedir!

Pek çok vitamin ve mineral deposu olan maydanoz cilde uygulandığında müthiş sonuçlar doğurmaktadır. Cildin canlanmasını ve mat görüntüsünün yok olmasını sağlamaktadır. Maydanoz suyu sivilcelerin azaltılmasında, kırışıklıkların yok olmasında ve akne izlerinin silinmesinde etkili bir yöntemdir.  Çeyrek bağ maydanozu güzelce yıkadıktan sonra bir gün sirkeli suda bekletiniz. Ertesi gün maydanozun suyunu robotta çıkarın, robotunuz yoksa bir bardak suyun içine maydanozları koyup 5 dakika kadar kaynatınız. Maydanoz suyunun içine yarın limon suyu ve birkaç damla portakal yağı damlatmalısınız. Cildinizin güneş görmeyen zamanlarında maskenizi bir pamuk yardımıyla çilli bölgenize uygulayın. Maskeyi iki günde bir 3 ay boyunca yaptığınız güzel sonuçlara ulaşabilirsiniz.çillere doğal çözüm, yüzdeki çillere çözüm, yüzdeki çillerden kurtulmanın yolları

Karbonat yoğurt maskesi ile çilleri cildinizden kurtulun

İçme sodası diye de bilinen karbonat cildin ölü derilerden kurtulmasını ve ya lekelerin yol olmasını sağlayan mucizevi bir maddelerden oluşuyor. Yoğurt kalsiyum deposudur ve hücre yenilenmesini hızlanmaktadır. Karbonatın cildi beyazlatma etkisiyle hücre yapısına destek veren yoğurdun birleşmesiyle oluşan maskemiz çillerin en büyük savaşçısı oluyor. Hafta 3 kere uygulayınız. Bir tatlı kaşığı karbonat ve bir tatlı kaşığı yoğurt cam bir kapta karıştırınız. Birkaç dakika beklediğinizde karışım köpürmeye başlamaktadır. Yalnızca çillerin üzerine karışımı sürün ve 20 dakika kadar kurumasını bekleyiniz. Kuruduğunda karışımı yumuşak hareketlerle masaj yaparak çıkartınız. Islak elle yapmazsanız karışımın bir miktarı cildinizde kalacaktır ve etki göstermeye devam eder.

Çillerden kurtulmak için elma sirkesi sürmelisiniz!

Çillerden kurtulmak için ne yaparım diyorsanız size elma sirkesiyle çok kolay bir formülü sizlerle paylaşıyoruz. Bir bardak arıtılmış suyun içine bir yemek kaşığı elma sirkesi ekleyin ve iyice çalkalayınız. Günün her saatinde aklınıza geldikçe, temiz bir pamuğun üstüne karışımı dökün cildinizi silmelisiniz. Gece yatmadan önce sürdüğünüz elma sirkesini sabaha kadar temizlememizi tavsiye ediyoruz. Elma sirkesi doğal meyve asidi içerdiği için çilleri kısa sürede yok etmektedir. Kliniklerde uygulanan kimyasal peelinglerin özünde de meyve asitleri bulunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*