CİNSEL İLİŞKİ ŞEKİLLERİ

Cinsel pozisyonlar ve ilişki biçimleri :

Kama sutra pozisyonunda erkek  penisi vajinada farklı hareketlerde bulunabilir. Kısa kısa gidip gelir ve dairesel hareketler çizer.

Misyoner pozisyonu : En eski pozisyondur ve genel olarak bu durumda çok tutamaz erkekler kendilerini…. Beş dakika gibi bir süre tutarlar. Kadının arka üstü yatar ve bacaklarını açar. Belin altına yastık konur ve erkeğin daha derine girebilmesi sağlanır.cinsel ilişki, cinsel ilişki pozisyonları, cinsel ilişkiye girme pozisyonu

Derin esneme pozisyonu : Misyoner pozisyonundan sonra buna geçilebilir. Kadın bacaklarını yukarı kaldırır ve elleri ile bacaklarına destek verir. Erkek güçlü olarak içeriye girer. Erkeklerin organı da kısa kısa içeri girip çıkar.

Yükseliş pozisyonu : Bacakların yukarı kaldırıldıkdan sonra sıkıca birbirine yapıştırın ve dizlerinizi de omuz hizasına

cinsel ilişki biçimleri

kadar getirebilirsiniz. Bu durumda kaslar kasılır ve bacaklarınız birbirine yaklaşır.

Sıkıştırma yöntemi ile bacaklar yukarı kaldırılır ve çaprazlandıkdan sonra penise uygulanan basınç artırılabilir. Bu esnada ise vajina kasları kısa kısa sıkılmalıdır.

Kadın üstte : Bunu kadınlar çok sever ve zor orgazm olan kadınlar da bayılır. Erkeklerin boşalmasını kolayca denetim altına alırlar ve g noktasının ve klitorisin uyarıldığı pozisyondur.

Kapanış pozisyonu : Yumuşak ve kısa olduğu zamanlarda etkilidir ve karın altına büyük yastık konur kalçalarda kaldıırlır ve geyik pozisyonunda erkek arkadan yaklaşır. Omuzlardan tutar ve içeri girerken kendine doğru çeker.

Kurbağa pozisyonu : Arkadan girme dizlerini kırma ve bacakların kalçalara değene kadar çekilir ve erkekler arkadan yaklaşır. İçine girerkende dizler koltuklarının altına koyar ve siz yatarken bacaklarınız geri doğru atılır.

Bacaklar havada : Arka üstü yatarken bacaklar bitişik olarak yerden dik şekilde kaldırılır ve erkek bacaklarını kendi bacakları arasına sıkıştırım içeri girer…

Keçi pozisyonu :  Yana doğru yatarak alt taraftaki bacak uzatılır ve üstte bacak kıvrık kalır. Bu esnada ise erkekler yavaş biçimde bacakların arasından içeriye girer.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*