Karın Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Sürekli kilo problemleri ile karşılaşmakta olan bayanlarımızın, vücudundan atamadığı yağ oranı maalesef karın ve bel bölgesinde oldukça fazla olabilmektedir. Normal şartlar içerisinde bu yağı vücudundan atamayan bayanlarımızın estetik hakkında bilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor denilebilir. Mesela, Bakırköy karın estetiği hakkında bilinmesi gerekenlerden bazıları şunlardır.karın estetiği yapımı, karın germe estetiği, karın germe estetiği sonrası

Yağ alımı nasıl yapılıyor?

Bu konuda farklı yöntemler uygulandığı bilinmelidir. Liposuction yöntemi her ne kadar vakum yöntemine göre daha gelişmiş ve teknolojik olsa da maalesef aralarda boşluk oluşturup görüntü bozukluklarına sebep olmasından dolayı pek fazla tercih edilmez. Bunun yerine Lazer Lipoliz tercih edilmektedir. SlimLipo yöntemi uygulanarak, istenilen bölgede yağ emilimi gerçekleştirilmekte ve daha düz bir görünüm sağlanmaktadır.

Lazer Lipoliz neden kullanılır?

  • Vücuda yeni bir şekil kazandırmak için tercih edilebilir
  • Fazla yağdan kurtulmak ve vücuttan atılmasını sağlamak için
  • Kilo alıp vermelerden ya da farklı sebeplerden dolayı vücut bölgelerinde yer alan sarkmalardan kurtulmak üzere yine bu yöntem tercih edilebilir.
  • Tüm yukarıda yer alan bilgilerden farklı olarak, aşırı terlemeden kaynaklı durumlarda koltuk altı bölgesine de uygulanabilmektedir.

İyileşme süreci

Yine karın estetiği hakkında bilinmesi gerekenlerden birisi de iyileşme sürecidir. Operasyondan sonra bölgeye bir bandaj geçirilmektedir ve bu bandajın ortalama olarak 5-6 gün orada kalması gerekmektedir. 3. Günde pansuman için merkeze gelmek gerekirken, ortalama olarak doktorun söylediği önemli olurken 3 ya da 7 gün aralığında işinize dönebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*