Kaş Nasıl Alınır?

Kaş kişilerin doğarken yüz hatlarının oluşmasında yardımcı olan yaratanın verdiği bir şekildir. Aslında göz çehresinin güzel durmasında ve şekillenen çehrenin doğal görünümünde yardımcı olan kaşlarımızı estetik problemi yarattığından dolayı almak isteriz. Yüz hatlarını bozmayacak ve yüzün vermiş olduğu simayı kaybetmeyecek şekilde kaş alımları yapabilirsiniz. Çünkü kaşın göstermiş olduğu yapı sizin aslında içinde bulunduğunuz karakteriniz ile ilintili olarak yaratılmıştır. Sert karakterli bir kişi iseniz kaşlarınız daha asimetrik ve kalın tüyleri olan bir yapıya yumuşak karakterli bir kişi iseniz daha yuvarlak ve klasik dediğimiz bir yapıya sahip olacaktır.kaş alımı yapma, kadınlarda kaş alma, kaş alma işlemi

Estetik problemler M kaşlar, kalın kaşlar, ya da olması gerekenden daha ine duran kaşlarımız bizim ve etrafımızın gözüne hoş gözükmez. M kaşlarda kaşın orta yerinde birleşen kaş kılları göz çehresinin başladığı hizaya kadar olacak şekilde alınabilir. Kesin çözüm olması için sir ağda kullanılarak kaşın bu bölgede yok edilmesi sağlanabilir. Cımbız kullanımı bu kaşlarda sorunlu olacaktır. Ancak kaşın çizgilerini daha iyi netleştirmek için önce cımbızla hatlarını belirleyebilirsiniz. Bunun yanında diğer devam eden kaş uzantılarınızın buna bağlı olarak uygun olması gerekir. Kaşın alt ve üstünde yer alan tüylerin alınması kaşınızın tam olarak bir hizaya gelmesini sağlayacaktır. Eğer boy olarak çok uzun kaş yapınız varsa kaş makası ile bir hizaya getirerek kendiniz de kesebilirsiniz. Ancak bu sorunlu kaş bölgesi için bir bilene yaptırmak daha uygun olacaktır.

Kaşınızdaki incelemeleri gözünüzün ve yüz hatlarınızın şekline göre değerlendirmelisiniz. Eğer yuvarlak bir yüze sahipseniz sizin için çok ince bir kaş alımı güzel olmayacaktır ya da sivri ve uzun bir yüzünüz varsa kalın bir kaşınızın olması çok da doğal durmayacaktır. Eğer minyon bir tipiniz varsa kaşınızı alırken alt ve üst sınırlarını çok fazla almamanız iyi olacaktır. Kaş alırken sınırlarını çok fazla tahrip etmeden ve çizgilerinin yönlerini değiştirmeye çalışmadan alabilirsiniz. Farklı bir kaş modeli istemeniz sizin komik bir yüze sahip olmanıza neden olabilir. Bu yüzden kaşlarınızı alırken önce yüzünüzü tanımanız daha sağlıklı bir sonuca varmanıza yardımcı olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*