KRYOLAN BRUSH-ON CONCEALER KAPATICI

Kryolan Bruson concealer kapatıcının ambalajı kalem şeklindedir ve bu oldukça dikkat çekicidir.  Bu kalem şeklindeki ambalajın uç kısmında fırça bulunmaktadır.  Ürünü fırçadan çıkarmanız için çevirmeniz gerekmektedir. Bu tip ürünlerden genellikle arkadan basmalı açılma görülür. Fakat Kryolan Bruson concealer kapatıcıyı fırçasından çıkarmak için çevirmeniz gerekmektedir.kryolan kapatıcı kullanımı, kryolan brush-on kapatıcı nasıl kullanılır, kryolan kapatıcı kullanma şekli

Ürünün dokusu oldukça hafiftir ve sıvıdan oluşur. Cilde ulaşma süresi çok kısa zaman almaktadır. Hafif ve sıvı olmasından dolayı ince kırışıklara zamanla toplanmaz.  Ürün kremsi değildir. Kryolan Bruson concealer kapatıcıyı eğer cildiniz kuru ise göz altına ilk olarak nemlendirici sürmeniz gerekir. Nemlendirdikten sonra ürünü uygulayabiliriz. Yağlı ciltler için böyle bir sorun yoktur.

Göz altında bulunan koyu renk halkalar hoş bir görüntü ortaya çıkarmaz. Bu halkaları kapatmak için bazı zamanlarda normal bir kapatıcı yetersiz olabiliyor. Örnek olarak bu göz hakları mavi ve mor renklere yol açabiliyor. Bu koyu halkaların çeşitli nedenleri olabilir. Genetik olabileceği gibi uykusuzluk sigara gibi etkenlerde bu halkların oluşmasına neden olabilir. Kryolan Bruson concealer kapatıcı aynı zamanda renkleri de düzeltir. Ürün oldukça parlak bir turuncu renge sahiptir. Koyu halkalar bu ürünün vermiş olduğu turuncu parlak renk ile tamamen ortadan kayboluyor.

Ürünün kullanımı oldukça basittir. Üründen ufak bir parça bile tam etki ve kapatıcılık için yeterlidir. Bezelye tanesinden daha ufak bir miktar iki göz altı içinde yeterlidir. Ürün kısa bir süre içinde kuruduğu için dikkatli davranmak gerekir. Ürünü küçük hareketlerle göz altı kısmına yedirmeniz gerekir. Bozulmadan 8-9 saat kadar dayanabilmektedir. Kaşıntı ve rahatsızlık vermez. Ürünü tamamen çıkarmanız için makyaj temizleyicisi kullanmanız gerekir.Kryolan Bruson concealer kapatıcı 59 TL’dir.  Kremsi ve ince yapısı olduğu için göz altı ve yüz çevresinde rahat bir şekilde kullanmanız mümkündür. Taksit imkanları ile kolay bir şekilde zorlanmadan üründen alabilirsiniz. Cilt bakımı için son zamanlarda çok fazla ürün geliştirilmektedir. Aralarından en iyi ürünü seçerek kendinize verdiğiniz değeri belirtmeniz gerekir. Cilt bakımı kişinin görüntüsü açısından oldukça önemlidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*