Modayı yakalamak sizin elinizde

Bayanların erkeklere oranla alışverişe ne kadar düşkün olduklarını hemen hemen herkes biliyor. Alışveriş yapmak kadınlar için adeta bir tutkudur. Hal böyle olunca da tekstil ve ayakkabı firmaları satış çoğunluğu bayanların daha fazla olduğu için üretimini ona göre şekillendirmektedir. Örneğin üretilen yeni sezon ürünlerde erkek giyimden ziyade bayan giyime daha fazla ağırlık vermektedirler. Normal günlük kıyafetten ziyade bayanların özellikle ayakkabı merakı dikkatleri çekiyor. Özellikle stiletto ayakkabılar son yıllarda bayanlar tarafından tercih edilen bir model haline gelmiştir. Stiletto ayakkabılarla ortamlarda bir numara önde olmak için giyilen bu ayakkabı modeli , boy takıntısı olan bayanlar için de adeta bir ilaç gibidir. Stiletto ayakkabılar topuk yüksekliği bakımından diğer ayakkabılar ile karşılaştırıldığında daha modern ve daha şık durur. Ayakkabıların en dikkat çeken kısmı üst kısmı olduğu için de ayakkabı üreten firmalar özellikle ayakkabıların üzerinde kullanılan modelleri her yıl yeniler ve farklı kreasyonlar ile bayanların beğenisine sunulur. Stiletto ayakkabıları tercih eden bayanlar daha zarif ve daha şık durur. Çünkü stiletto ayakkabıların büyük çoğunluğu topukları açısından bakıldığında diğer topuklu ayakkabılara göre daha incedir. Topuk kısımlarının ince oluşu stiletto ayakkabı modelini bir adım daha öne çıkarır.

Son yılların modası stiletto ayakkabılar

Modanın özellikle 80’li yıllardan bu yana hayatımıza girmesi yediden yetmişe herkesin modayı takip etmek istemesi gözlerden kaçmıyor. Hal böyle olunca da üretici firmalar arasında bir rant ve rekabet meselesi ortaya çıkıyor ve üretilen ayakkabılar oldukça cüzi miktarlara satılabiliyor. Özellikle sezon sonlarında stiletto ayakkabı modellerinin olabildiğinden fazla bir şekilde indirime girdiğini görmekteyiz. Çünkü sürüm mantığı ile bakıldığında kadınlar erkeklere göre daha fazla alışveriş yaptığı için erkek giyim bayan giyime oranla biraz daha pahalı olur. Kadınların stiletto ayakkabı alması oldukça kolaydır çünkü bayan ayakkabı piyasası kampanya ve promosyonlar ile doludur. Stiletto ayakkabı tercih eden bayanların büyük çoğunluğu şıklığa ve bakıma özen gösteren bayanlardır çünkü stiletto ayakkabı ortamlarda bir adım önde olmayı sağlar . Stiletto ayakkabıyı sadece özel günlerde değil günlük kıyafetlerinizin altına da giyebilirsiniz.

Fiyat bakımından stiletto ayakkabılar

Ayakkabı sektörüne bakıldığında bayan ayakkabı satışının ülkemiz ve Rusya arasında olduğunu görüyoruz. Özel üretim atölyelerinde üretilen ayakkabılar İstanbul’dan her sene binlerce çift ayakkabı ihraç edilir. Ülkemizde özellikle İstanbul ilimizde ayakkabının ve özellikle bayan ayakkabı üretiminin oldukça fazla olduğunu görmekteyiz çünkü bayan ayakkabısı ülkemizde yıllardan beri üretilen bir ürün haline gelmiştir. Stiletto ayakkabı fiyatları ülkemizde makul fiyatlarda bulunabilir. Her üründe olduğu gibi üretilen malın kalitesi ve üretilen üründe kullanılan malzeme, stiletto ayakkabı fiyatının belirlenmesinde önemli bir yere sahiptir. Stiletto, Stiletto ayakkabı, Stiletto ayakkabı fiyatlarıBayanlar genellikle kendi aralarında bir rekabete girerler ve özellikle özel günlerde , arkadaş ortamlarında birbirleri ile şıklık yarışına girerler. Bayanlar özellikle şıklıklarına şıklık katmak istiyorlarsa , stiletto ayakkabıları tercih ederek güzelliklerini ve şıklıklarını bir adım daha öne çıkarma fırsatı bulurlar nedeniyse stiletto ayakkabıların büyük çoğunluğu topukları açısından bakıldığında öteki topuklu ayakkabılara göre daha incedir. Topuk kısımlarının ince oluşu stiletto ayakkabı modelini bir adım daha öne çıkarır . Stiletto ayakkabılar topuk yüksekliği bakımından diğer ayakkabılar ile karşılaştırıldığında daha uygar ve daha şık durur. Ayakkabıların en dikkat çeken kısmı üst kısmı bulunduğu için de ayakkabı üreten kurumlar bilhassa ayakkabıların üstünde uygulanan modelleri her sene yeniler ve değişik kreasyonlar ile hanımların beğenisine sunulmakta.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*