Muhtemelen Farkında Olmadığınız 3 Erojen Bölge

Vücudumuzda uyarıldığında daha da hassaslaşan ve bu hassasiyeti zevke dönüştüren bazı erojen bölgeler vardır. Klitoris ve meme uçları en ünlü erojen bölgelerden bazılarıdır. Ya size henüz keşfetmediğiniz bazı erojen bölgeler olduğunu söylesek? Bu yeni keşifle, mastürbasyon yaparken veya partnerinizle yeni zevkler elde edebilirsiniz!erojen bölgeler neler, erojen bölgeyi keşfetme, cinsellik ve erojen bölge

Göğüs arasında

Meme uçlarınıza çok odaklanmışsanız, göğüsleriniz arasındaki boşluğu henüz beğenmeyebilirsiniz. Özellikle bu alanda sıcak ve soğuk oyunları deneyin. Partneriniz bu bölgede nefes alabilir veya meme uçlarınızın üzerinden bir buz küpü geçirip oraya gidebilir. Aynı şekilde burada da buzla hassasiyet yaratabilirsiniz.

Ayrıca, ön sevişme sırasında kokulu yağları seviyorsanız ve partneriniz bu yağlarla göğüslerinize bakıyorsa, parmaklarınız ve göğüsleriniz arasında bıraktıkları küçük dokunuşlar sizi çıldırtmaya yetecektir! Unutmayın, seksin sonraki aşamalarında meme uçlarınız eşinizin penisi ve zevkiniz için harika bir yerdir.

VÜCUTTA EROJENİK BÖLGELER

Göbek altı

Erojen bölgeleri açmanın en keyifli yanı dokunuşla denemeler yapmaktır. Elleriniz ve parmaklarınızla alt karın bölgesine dairesel dokunuşlar yapın. Daireleri küçülterek aşağı doğru hareket edin. Partneriniz bu dokunuşları yaparsa, elleri sizi neredeyse tutabilir ve alt karın bölgesinden kasık kemiğinin üst kısmına, kenarlara ve ardından iç uyluklarınıza geçerek size zevk verebilir. Hepsini dili ve şehvetli öpücükleriyle yapmak paha biçilemez!

Alın ve göz kapakları

Şimdi sizi biraz şaşırtmanın zamanı geldi! Erojen bölgeler vücut tipine göre farklılık gösterir; Ancak doğru zamanda doğru dokunuşlar yapıldığında bambaşka yerlerden zevk alınıp kışkırtılabilir. Tıpkı alın ve göz kapakları gibi!

Cinsel uzmanlar, bu bölgelerin gevşetici oldukları için cinsel olmadığını ve bu nedenle erojen bölgeler olarak görülmediklerini söylüyorlar. Ve ekliyorlar, “Sırf rahatlatıcı oldukları için seksi!”

Parmaklarınızı yavaşça eşinizin göz kapaklarının içinden dışarıya doğru yüzey boyunca kaydırın. Parmağınızı kaldırarak hareketi birkaç kez tekrarlayın. İstenirse partnerinizin yanaklarına ve çene çizgilerine masaj yağları uygulanabilir. Dairesel hareketlerle masaj yaparken ıslak öpücükler bırakmayı unutmayın. Sonra alnına git. Basıncı biraz artırın. Bu ritüel ile ön sevişmeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda hem seksi hem de rahatlatıcı!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*