Saçım Dökülüyor Diyorsanız Çözüm Burda

Saçım dökülüyor. Kafamda saç kalmadı diyorsanız. saç dökülmesi en büyük şikayetinizse ve dökülmenin önüne geçemiyorsanız. Kel yada saçsız görünmekde sizi oldukça rahatsız ediyorsa saç ektirmeyi denemenizi tavsiye ederim. saç ekim işlemini yaptıracağınız kliniği özellikle araştırmanızı ve işinin ehli olan bir klinikte saç ektirmenizi tavsiye ederim. Saç ekimini dermatologlar yada plastik cerrahlar uyguluyorlar. Hekim tarafından yapılan bir müdahale oldugu için sağlığınız açısından endişe etmeyiniz. Saç ekimi lokal anestezi ile bölgesel uyuşturularak uygulandığı için saç ekim işlemi sırasında aşırı acıya yada herhangi bir arıya maruz kalmazsınız.saç dökülmesi, saç dökülmesi tedavisi, saç dökülmesine etkili çözüm

Görüntümden hiç memnun değilim. Gençliğimde hep saçlarımı uzatırdım ama sonra yavaş yavaş döküldü, şimdi neredeyse hiç saçım kalmadı ama mutlu değilim diyorsanız. Hiç durmayın. Hemen saç ekim yöntemlerini araştırın. Saç ektirmek ilk bakışta acılı ve pahalı bir eylem gibi düşünülsede aslında saç ektirirken acı hissetmezsiniz. Çünkü saç ekimini doktorlar yapar ve uyguladıkları bölgeyi uyuştururlar. Dolayısıyla saç ektirirken acı falan hissetmezsiniz. Belki saç ekimi işlemi pahalı olduğu için gözünüz korkabilir ama bu işlemi sadece bir kez yaptıracaksınız. O kadar parayı nereye vermiyorsunuz ki?

Kadınlar sürekli fön, boya, maşa derken saçlarını öyle bir yıpratıyolar ki bu kadar stres ve kalitesiz suların etkilediği saçlarımızın dökülmeme ihtimali neredeyse hiç yok. Ancak bazı kadınlarda saç dökülmesi haddinden fazla oluyor ve saç ekim işlemini kesinlikle gerekli hale getiriyor. Öyle ki saçsız bir kadın sanırım düşünülemez. Ama sakın üzülmeyin.Çünkü saç ektirmek sadece erkeklerin yapabildiğini bir işlem değil. Kadınlarda rahatlıkla saç ektirebiliyor. FUE ve FUT olmak üzere iki farklı saç ekim yönteminden birini hekiminiz sizin için belirleyecek ve operasyon gerçekleşecek. Saç ekimi sayesinde saçsız kadın kalmayacak.

Stres sıkıntı saçlarınızı döktüyse, üniversite sınavını kazanacağım yada okuyup büyük adam olacağım diye saçlarınızı kaybettiyseniz ve saçlarınızı geri istiyorsanız sizin için saç ekiminden daha fevkalede bir yöntem

düşünülemez. Evet saç ektirerek gençlik zamanınızdaki o güzel saçlarınıza kavuşabilir. İsterseniz belinize kadar uzatıp fön bile çektirebilirsiniz. Hatta saç ektirdikten sonra saçlarınızı isterseniz yeşile boyatıp ben gencim diye herkese hava bile atabilirsiniz. İsterseniz de bembeyaz saçlarınızla olgunluğunuzun tadını çıkarırsınız. Yeter ki saç ekiminden korkmayın. Bir an önce eyleme geçin. En kısa zamanda dermatoloğunuzla görüşün ve saç ekim yöntemiyle gençliğinizi geri çağırın. Saç ekimi ameliyatı için en saglıklı kararı vermek için konunun uzmanı merkezlerle irtibata geçiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*