Tunik Tarzları Neye Göre Belirlenir

Bu seneki moda tasarımlarında renklerin rekabetinin yanı sıra farklı kesimler ve modellemeler yerini aldı. Mevcut ve güncel moda takibi ki de her zaman ki gibi Instagram üzerinden takip ediliyor. Mütevazi ve rahat görünüşün moda içerisindeki yeri, tunik tarzları ile bu seçeneği hayata geçirme isteği ile tunik tesettür cemaatinde en çok tercih edilen giyim stili haline geldi. Tunikler şık görünür, kolye ve kemer gibi aksesuarlarla kombin edilmesi kolaydır çünkü bazı tunikler ilk bakışta kıyafet gibi gözüküyor. Eğer ilkbahardaysanız, tuniğinizi ilk baharın enerjik ve yaşam dolu hissiyatına göre seçmelisiniz. Bileklerdeki deri detaylar önemlidir. Her ne kadar küçük bir ayrıntı olsa da birkaç küçük ve naçizane görünüme sahip takının genel görünümü ne kadar etkilediğine bakın.

tesettür tunikler, tunik tesettür, baskılı tunikler Bu sezon renkle gidin ama ayrıntılara da odaklanmayı unutmayın. Baskılı tunik üstleri size seçim yapabileceğiniz çok çeşitli stil planları sunuyor. Uzun tesettür tunikler sıcak bahar akşamları veya akşamüstü serinliği olan günler için giymeniz üzere tasarlanmıştır ve aynı zamanda şık gözükürler, bu yüzden özel günler için de uygun sayılabilir. Bir diğer yandan baskılı tunikler konusunda onları olumlu kılan şey ‘’Tamamen özgürsün’’ mesajı verirler. Endonezyalı bir modacı, anavatanındaki muhafazakâr eleştirmenlere meydan okuyarak başörtüsü ve göz kamaştırıcı önlüklerle ve akıcı tuniklerle küresel bir dikkat çekti. Anniesa Hasibuan, koleksiyonunu geçen ay New York Moda Haftası’nda sergilediğinde prestijli bir yıllık etkinliğin, palyaço başörtüsü olarak da bilinen ve podyumda kullanılan başörtü modellerini ilk gördüğü yıl oldu. Mevcut koleksiyonunda renkli tunikler, Japon kimono ve kahverengi trenlerle ışıltılı akşam önlükleri ele geçiriliyor; hepsi de birçok Müslüman kadın tarafından giyilen başörtüsü ve boyun için geleneksel kaplama olan tesettür tunikler ile birleşiyor.

Ayrıntılı giysiler payet ve nakış ile süslenir ve sıcak, toprak renklerini pembe, altın, şeftali ve yeşil gibi daha canlı olanlarla birleştirir. Etkinlikte kendi şovunu yapan ilk Endonezyalı olan 30 yaşındaki oyuncu, “tamamen beklenmedik” olduğunu söylediği dünya çapında moda eleştirmenlerinden övgü aldı. Hasibuan’un eserleri daha önce Londra, İstanbul ve Cannes’daki şovlarda yer aldı.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*