Tüp Bebek Tedavi Merkezi Nasıl Hizmet Veriyor?

Doktorlarımız tüp bebek tedavisi için başvuran hastaları tedavi ederken tam anlamıyla kişiselleştirilmiş Tüp Bebek Tedavi hizmeti sunmaktadır. Doktorlarımız 10 yıldan uzun sürede binlerce Tüp Bebek Tedavisini başarı ile sonuçlandırmıştır ve hala hastalarının tedavileri için deneyimlerini ve bu alandaki uzmanlığını paylaşmaya devam etmektedir.tüp bebek

Doktorlarımız tarafından uygulanan tedavi yöntemleri, gelen hastaların önceki yıllarda karşılaştığı eski problemlerine yeni çözümler sunmaktadır. Doktorlarımızın Tüp Bebek tedavisine yönelik sunduğu hizmet o kadar değerlidir ki, dünyanın birçok yerinden hastalar akın etmekte, Tüp Bebek Tedavisi için doktorlarımızdan yardım almaktadırlar.

Doktorlarımızın yönetimindeki tıp merkezinde önceki başarısız Tüp Bebek denemelerinin nedenleri teşhis edilir, en olası ve modern tedavilere başvurulur.

Doktorlarımızın ilk amacı herhangi bir hastanın başarı elde etmek için uyguladığı tüp bebek deneme sayısını belirgin ölçüde azaltmaktır. Bunun yanı sıra hastanın tedavi geçmişindeki başarısızlıkları ve nedenlerinin değerlendirilmesi için uygun bir tedavinin planlanması sağlanacaktır.

Geçmişte başarısızlıkla sonuçlanan benzer girişimleri denemeye devam etmektense, doktorlarımız başarılı bir gebeliğe yardımcı olmak için ve yeni bir tedavi süreci oluşturmak için tüm gücüyle çalışmaktadır.

Doktolarımızın hastalarına sunduğu hizmetler arasında yer alanlardan bazıları şunlardır.

Her Yönüyle Tamamlanmış Tüp Bebek Tedavisi Hizmeti

Kliniğimizde hastalarımız Tüp Bebek Yöntemi için tam donanımlı bir hizmet servisine ulaşabilmektedirler. Bu servis Tüp Bebek Labaratuvarında ICSI, PGT, IVM, defragmantasyon ve erken transfer hizmetlerini içerir. Hastalarla yaşları ve geçmişteki tedavilerinin başarısızlığı öne sürülmeksizin ilgilenilir.

Geçmişteki Tüp Bebek Tedavi Başarısızlıkları

Daha önce pek çok kez tüp bebek yöntemine başvurmuş olsanız bile, bir seçenek olarak, Tüp Bebek Yöntemini ihtimallerden çıkarmamalısınız. Diğer tedavi merkezleri başarısız olsa da , doktorlarımız benzer sorunu yaşayan çiftlerde çoğunlukla başarılı sonuçlar almıştır. Geçmişteki başarısızlıklar umut kırıcı olmamalı ve hiçbir hasta ekibimiz ile Tüp Bebek Yöntemini uygulamaktan çekinmemelidir.

Başarı Oranımız

Tedavi merkezi olarak tedavi yöntemlerimizi pratikte bize başvuran bütün hastalarımıza yardımcı olmak için sunmaktayız. Hiçbir hasta yaşı ,FSH oranı ,tüp bebek tedavisindeki başarızlıklar ve düşük sayısı gibi nedenlerle geri çevrilmemektedir. Yumurta olgunlaşmasını gerçekleştiremeyen hastalar dışındaki çiftler tedavi sürecinde tüp bebek yöntemi ya da aşılama veya yumurtlama takibi gibi doğal yöntemlerle birer bebek sahibi olmuşlardır. Uzmanlığımız infertilite ile ilgili en karmaşık konuları ele alır ve açıkçası bu tür konularda büyük oranda bir başarıya sahibiz.

Pre-implantasyon Genetik Tanı ve Cinsiyet Seçimi

Pre-implantasyon genetik tanı doğum öncesi bir çocuğun genetik hastalık olasılığını belirlemek için kullanılan tıbbi bir işlemdir. Bu yöntem aynı zamanda ailesinde cinsiyete bağlı genetik sorunları önlemek için, cinsiyet seçimi konusunda yardımcı olur. Merkezimiz bu önemli hizmetimizden dolayı tercih edilmektedir. Bu doktorlarımızım Tüp Bebek Yöntemi ile birlikte sunduğu hizmetlerden sadece biridir.

Bugün Doktorlarımıza Ulaşın !

Doktorlarımız ile çalışmayı seçtiğinizde tüm ihtiyaçlarınız karşılanacaktır. İnfertilite sorunları ile mücadelede her birey için kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş bir Tüp Bebek Yöntemi protokolü geliştirilmiştir. Doktorlarımız son 10 yılda bu alanda mükemmel sonuçlar almıştır. Uygulanan prosedürler, tüm umutlarını yitirmiş olduğunu hisseden hastalara benzersiz ve yenilikçi tedaviler sunmaktadır. Daha önce belirttiğimiz gibi hiçbir hasta yaş ve daha önceki başarısız girişimleri d

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*