Doğal Karın Germe

Karın bölgesindeki gevşeklik ve sarkıklık vücut şeklinin ileri derecede bozmaktadır. Özellikle de bayanlar için doğum sonrasında meydana gelen şekil bozukluklarının giderilmesi için karın germe ve liposuction uygulaması birlikte uygulanmaktadır. Karın bölgesindeki problemler yalnızca yağ fazlalığı, yalnızca deri fazlalığı ya da ikisinin birden bulunması şeklinde görülmektedir. Aynı zamanda karın ön duvarının oluşmasını sağlayan kaslarda gevşeklik ve fıtıklaşmalarda görülebilmektedir. Karın derisinde çatlaklar oluşabilmektedir. Tüm bu deformasyonlar vücuda çirkin bir görünüm vermektedir. Bu sorunların çözümü için ise sıklıkla doğal karın germe operasyonları tercih edilmektedir.karın germe, doğal karın germe, karın germe yöntemleri

Ameliyatın Etkileri Nelerdir?

Doğal karın germe ameliyatı sayesinde karındaki fazla deri ve yağ birikimi uzaklaştırılmaktadır. Bu sayede karın alt kadranında bulunan çatlaklar da atılmakta kalan çatlaklar ise derinin gerilmesiyle birlikte daha az belirgin bir hale gelmektedir. Bu ameliyatlarda karın duvarını oluşturan kasların sıkılaştırılması da sağlanmaktadır. Ayrıca bel bölgesine uygulanan liposuction uygulamasıyla kombine edildiğinde bel bölgesinde oldukça etkili bir incelme sağlamaktadır.

Karın Germe Ameliyatı Detayları

Karın germe estetiği karın bölgesinin en alt kısmından yapılmaktadır. Bu sayede germe çizgisinin bikini ya da iç çamaşırı içine gizlenmesi mümkün olmaktadır. Bu operasyonlarda genellikle göbek deliği daha güzel olacak şekilde yeniden yapılmaktadır. Operasyon süresi ortalama 2-3 saat arasında değişiklik göstermektedir. Ameliyat sonrasında aynı akşam ya da sabahında ayağa kalkılması uygundur. Operasyon sonrasındaki dönemde ilk 10 gün dikkatli ve öne eğik olarak yürümek gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*